В обласній раді Закарпаття вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні в атріумі будівлі облради відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.


Попри те, що проведення заходу перенесли на деякий час через повітряну тривогу, він відбувся у дружній атмосфері, де сердечно вітали один одного –керівники будинків культури краю, музеїв, шкіл мистецтв, бібліотекарі, письменники, композитори, музикознавці, любителі народного мистецтва та усі, хто присвятив своє життя збереженню культурних скарбів народу.


Вітали діячів культури виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Андрій Шекета та начальник обласної військової адміністрації Віктор Микита. Державний Гімн України звучав у виконанні солістки Закарпатської обласної філармонії Галини Гаврилко.


Андрій Шекета, звертаючись до іменинників, подякував їм за роботу у цей надзвичайно непростий час. «Я бачив як представники української культури шукають можливості бути корисними, самі проявляють ініціативу, попри різноманітні перепони роблять усе можливе, щоб організувати виступи за кордоном і розповісти світу про наболіле. Нам приємно спостерігати таку активність і єдність у цій сфері. Та навіть сьогодні, дружно і дисципліновано перечекали повітряну тривогу, і повернулися на урочистості задля того, аби продемонструвати, що культурний фронт краю має чіткі позиції. Пригадую відомі слова В. Черчілля : «Якщо немає культури, навіщо ми тоді воюємо?». У цьому контексті хочу наголосити, що заклади культури і їх працівники мають всіляку підтримку з боку обласної влади. Ми дякуємо вам за роботу, за толерантність, підтримку своїх колег із інших областей, які потерпають від російського вторгнення. Переконаний, що разом ми усе це переживемо і обов’язково – переможемо», – наголосив А. Шекета та побажав присутнім натхнення, творчих злетів і снаги вносити своєю працею більше щастя у життя українців.
Відтак, нагородив відзнаками облради кращих працівників культури.
Тож, за вагомий особистий внесок у розвиток мистецької освіти, патріотичне виховання підростаючого покоління, значні досягнення в підготовці висококваліфікованих фахівців та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
Почесною грамотою обласної ради нагороджено Теличка Віктора Федоровича – викладача циклової комісії «Теорія музики» Комунального закладу «Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д. Є. Задора»
Закарпатської обласної ради, викладача-методиста, заслуженого діяча мистецтв України.
Грамотою обласної ради вшановано Стулішенка Павла Валерійовича – викладача циклової комісії «Народні інструменти» Комунального закладу «Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д. Є. Задора» Закарпатської обласної ради, заслуженого працівника культури України.

Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід