Мукачево: у лікарні святого Мартина запровадять ендоскопічні методи лікування (Відео)

Опубліковано:

Про нову концепцію розвитку лікарні святого Мартина ( колишня назва Мукачівська ЦРЛ) розповідає в.о. директора закладу Євген Мешко.

За його словами до кінця року відремонтують всі санвузли, душові кімнати у кожному відділенні, умивальники, розетки, вимикачі, світильники у всіх палатах лікарні. Також облаштують Wi-Fi зони. Планується відійти від практики 4 і більше містних палат. І головне в лікарні буде розширено асортимент та якість послуг.

Планується відкриття паліативного та реабілітаційного (замість фізіотерапевтичного) відділень. Гінекологічне відділення ввійде до складу хірургічного шляхом об’єднання, при цьому мова йде лише про адміністративне об”єднання. Ні розташування відділення, ні персонал не зміниться. Навпаки планується розширити лікарський склад та впровадити ендоскопічні методи лікування.

Пульмонологія, гастроентерологія та терапія будуть об’єднані у єдине терапевтичне відділення на 60 ліжок, яке займе весь третій поверх терапевтичного корпусу.

Урологічне та онкологічне відділення будуть перенесені з урологічного корпусу на четвертий поверх терапевтичного корпусу (зараз там розпочинається ремонт для переносу відділень).

Відеокоментар: Євген Мешко, в.о. директора лікарні святого Мартина:

Мукачівська міська рада

Про Захід