В Мукачеві відбувся тренінг «Управління програмним і проєктним циклом: від ідеї до реальних змін»

Опубліковано:

Працівники Управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради взяли участь у тренінгу «Управління програмним і проєктним циклом: від ідеї до реальних змін»

Захід організували в Мукачеві у межах проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», який фінансується урядом Великобританії та впроваджується ПРООН в партнерстві із Закарпатською обласною військовою адміністрацією.

Під час тренінгу учасники детально вивчали кілька тем, у тому числі, через виконання практичних та домашніх завдань. Зокрема, більше дізналися про те, як обрати актуальну ідею для проєкту відновлення та розвитку своєї громади, як розробити проєктну заявку і правильно визначити проєктні результати, як спланувати виконання проєкту й успішно його реалізувати тощо.

Від Ужгородської міської ради до тренінгу долучилися начальниця відділу туризму та промоції міста Іветта Міхалко, головна спеціалістка відділу туризму та промоції міста Анастасія Фартушок й головна спеціалістка відділу інвестицій та взаємодії з фондами і благодійними організаціями – Лілія Москалюк. За словами Іветти Міхалко, триденний тренінг дав можливість пропрацювати різні кейси, які можуть виникнути на шляху від розробки до реалізації проєкту, що неабияк важливо в роботі управління.

Ужгородська міська рада

Про Захід