Ужгородці проти змін в організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича

Опубліковано:

Більшість учасників публічної консультації не підтримують запропоновані зміни в організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича в Ужгороді.

Як ми повідомляли, 14 квітня в Ужгороді стартувала 11 публічна консультація, яка тривала до 30 квітня. Міська влада запитувала думку мешканців міста щодо доцільності запровадження колового руху на площі Корятовича.

За період проведення публічної консультації до обговорення долучилося 636 ужгородців. Учасники/ці консультації, відповідаючи на запитання «Чи підтримуєте Ви зміни в організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича», могли обрати лише один варіант відповіді. Отже, 34,1%, або 217 ужгородців підтримали зміни у схемі організації руху на площі, а 65,9% або 419 – проти пропонованих змін.

Нагадуємо, публічні консультації – це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, які ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Станом на березень 2020 року проведено 56 публічних консультацій в містах діяльності ВІ «Активна Громада». Наприклад, в Ужгороді вже відбулося 11 публічних консультацій. Це найвищий показник. Друге місце займає Дрогобич – 5 консультацій. На третьому місці – Запоріжжя та Кропивницький – по 4 публічні консультації.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».

Пресслужба Ужгородської міськради

Про Захід