Закарпатські новини Останні новини Соціум

Уряд планує виділити понад 2 мільярди гривень для розбудови пунктів пропуску на Закарпатті

План заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021–2023 рр затвердили на засіданні Урядового комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва, культури, молоді, спорту та інформаційної політики, у якому взяв участь голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, інформує пресцентр ОДА.

Уперше за роки незалежності України Закарпаття отримає рекордну суму на розвиток прикордонної інфраструктури – 2 мільярди 695 мільйонів гривень. Ці кошти передбачені щоб розбудувати 9 пунктів пропуску.

 «Програма розвитку і розбудови прикордонної інфраструктури – просто життєво необхідна для Закарпаття! Ми довго чекали на цей проєкт, і сьогодні, нарешті, отримали чудовий позитивний результат», –  прокоментував затвердження плану голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

Протягом 2021–2023 рр. в Україні планують розбудувати 35 пунктів пропуску, 9 із них – на території Закарпатської області, тобто майже 25% від загальної кількості. Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів, на реалізацію цього амбітного проєкту в Україні загалом мають виділити майже 10 млрд. грн.

За ці гроші: реконструюють, модернізують, технічно переоснастять 25 КПП; 5 – побудують на місці уже існуючих застарілих; 5 – зовсім нових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 3 =