У Збройних Силах України зареєстрували 19 випадків COVID-19

Опубліковано:

На 07.00 13 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 19 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 1 людина одужала та 1 летальний, інформує Командування Медичних сил Збройних Сил України.
На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 214 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби – 25 осіб.
Так станом на вечір 12.04 в ЗС України, за допомогою ПЛР тестування, було підтверджено ще один випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, у працівника ЗС України, що 08.04.2020 року був госпіталізований до Львівської обласної інфекційної лікарні з діагнозом позагоспітальна двобічна пневмонія. Стан здоров’я стабільний важкий.
Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.
Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Про Захід