У Виноградові чоловік сплатить майже максимальний штраф за незаконне зберігання амфетаміну

Опубліковано:

На підставі угоди про визнання винуватості, укладеної з прокурором Виноградівського відділу Берегівської окружної прокуратури, суд ухвалив вирок місцевому жителю. За придбання та зберігання психотропних речовин у великих розмірах без мети збуту (ч. 2 ст. 309 КК України) він сплатить 76 500 грн, що є майже максимальною сумою штрафу за вказаний злочин.

У ході слідства з’ясовано, що обвинувачений у березні цього року за криптовалюту придбав амфетамін для особистого вживання. Психотроп чоловіку надіслали поштою, після чого він зберігав його при собі до виявлення працівниками поліції. Експертизою підтверджено, що, відповідно до постанови КМУ, це є амфетамін у великих розмірах.

Наразі вступ вироку в законну силу очікується.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід