Закарпатські новини

У Великоберезнянській громаді відкриють ЦНАП

Про це йдететься на сторінці Великоберезнянської селищної ради у мережі “Фейсбук“:

У Великоберезнянській громаді відкриється сучасний та зручний ЦНАП, де мешканці громади зможуть отримати необхідні адміністративні послуги в комфортних умовах та в найкоротші терміни.

Наразі, завдяки співпраці між Великоберезнянською селищною радою та @ULEAD з Європою: створення ЦНАП покращення якості надання адміністративних послуг, завершено постачання офісних меблів, комп’ютерної техніки, програмного забезпечення та ознакування загальна вартість яких складає близько 314 тис.грн.

Завдяки регіональному спеціалісту від Програми Ігорю Бригілевичу було розроблено, затверджено та погоджено всі нормативні документи, які необхідні для функціонування відділу. Пане Ігор, дякуємо за залізні нерви і терпіння, тому що розуміємо, нас таких багато і кожному по декілька разів пояснювати, роз’яснювати, «розжовувати» – це нелегко.

Завдяки Програмі всі працівники ЦНАПу пройшли навчання у продуктивних, енергійних та сучасних тренерів, які сформували у нас нове розуміння надання адміністративних послуг. Ми мали можливість ознайомитися з найкращими практиками створення та фінкціонування ЦНАПів в Україні.

На останньому підготовчому етапі до відкриття та початку повного функціонування Центру залишилося підключитися до інформаційної системи документообігу «Вулик», адже «літати мають документ, а не люди» та до програмного забезпечення Мінсоцполітики «Соціальна громада», що надасть можливість формувати документи на соціальні послуги в електронній формі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 6