У Тернополі працюватиме ще одне «Соціальне таксі» (Фото)

Опубліковано:

Міста-побратима та партнери Тернополя продовжують допомагати нашому місті. Нещодавно, із міста Ерфтштадт (Федеративна Республіка Німеччина) для міського територіального центру передано спеціальний автомобіль, який буде використано для надання послуг з перевезення маломобільних груп населення та людей з інвалідністю – Соціальне таксі.

Транспортний засіб обладнано кріслами для перевезення маломобільних людей, вони також будуть зніматися, щоб здійснювати перевезення громадян на візочках. Задля безпеки всередині авто обладнані ремені, що триматимуть візок під час руху.

«У місті це третій автомобіль, який буде працювати як Соціальне таксі. Основне завдання таких автомобілів передбачається у перевезенні громадян з маломобільних груп населення та людей з інвалідністю до лікарень чи інших соціальних установ, – відзначає міський голова Сергій Надал. – Функціонуватиме  цей автомобіль вже з понеділка, 24 липня».

До слова, диспетчерська служба, яка приймає дзвінки від тернополян, працює на базі терцентру. Контактні телефони для надання послуг: (067) 461-10-75 або (0352) 23-56-68.

Тернопільська міська рада

Про Захід