У поліції Івано-Франківщини обговорили програму капеланства

Опубліковано:

4 лютого до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області завітав капелан Юрій Максим’юк і зустрівся з очільником поліції Прикарпаття Володимиром Голубошем, повідомляє Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Під час зустрічі обговорили головні завдання капеланства. Зокрема, мова йшла про підтримку особового складу, підтримку поліцейських, які працюють з цивільним населенням, забезпечення своєрідного мосту між поліцією та суспільством.

«Людина, яка йде працювати в поліцію також потребує і допомоги, дружнього настановлення, а також підтримки від громади, з якою ця людина працює. Ми хочемо допомагати, адже у всьому світі капелани – це частина групи морально-психологічної підтримки. Ми будемо працювали паралельно з психологом, проте наша справа – бути поруч з поліцейськими», – розповів Юрій Максим’юк.

«Поліцейські нерідко стають свідками критичних ситуацій. І їм теж потрібна допомога і підтримка, саме тому капеланська діяльність буде корисна. Ми готові до співпраці», – наголосив Володимир Голубош.

Про Захід