У Мукачівській громаді 120 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування влаштували до нових родин

Опубліковано:

Станом на 1 липня 2021 року на обліку служби у справах дітей перебуває 242 дітей, з них 171 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 71 дитина, яка опинилася у складних життєвих обставинах, 68 опікунів, 12 батьків-вихователів, 9 прийомних батьків, 6 кандидатів в усиновлювачі та 2 потенційних опікунів. Відомості про кожного з них внесені до Всеукраїнської бази даних ІЄАС «Діти», здійснюється контроль за дотриманням прав та інтересів дітей. Із загальної кількості облікованих, 120 дітей влаштували до сімейних форм виховання, 82 дитини підлягають усиновленню. У 6 дитячих будинках сімейного типу виховується 42 статусних дітей та 12 – у 6 прийомних сім’ях.

Упродовж кварталу на облік служби взято 3 дітей, позбавлених батьківського піклування; знято з обліку 2 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та 12 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, з них: 2 – у зв’язку з поверненням на виховання матері; 4 – усиновлені та 6 – досягли повноліття.

За клопотанням служби у справах дітей 3 дітей, яким виповнилося 16 років, взяли на квартирний облік. До сімейних форм виховання, а саме під опіку та піклування, влаштували 5 статусних дітей. У зв’язку з ліквідацією Перечинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштовано до Чинадіївського дитячого будинку.

Мукачівська міськрада

Про Захід