У Мукачеві встановлять меморіальні дошки Яноші Недецеї та Софії Малильо

Опубліковано:

Під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Мукачівської міської ради Лендєла Олександра Васильовича відбулося засідання комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам’ятних знаків в місті Мукачево та населених пунктів, що входять до Мукачівської міської територіальної громади.

Загалом було розглянуто вісім питань порядку денного. Одним з основних питань було розгляд Положення «Про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок у місті Мукачево». Також були розглянуті питання про встановлення меморіальних дошок видатним людям міста Мукачева, а саме: Яношу Недецеї – депутату парламенту Угорщини (1892), почесному громадянину Мукачева (1902), бувшому міському голові Мукачева (1931-1933) на будівлі Центру громадськості та національних культур, пл. Кирила і Мефодія, 30 та поетесі Софії Малильо – кавалеру ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, членкині міського осередку ВГО “Союзу українок”, лауреату літературної премії ім.Ю.Мейгеша, 2012 р., борця за волю України, на фасаді будинку № 109 А по вул. Зріні Ілони в місті Мукачеві.

Також було розглянуто питання про присвоєння назв вулиць в с. Пістрялово, Залужанського старостинського округу Мукачівської міської територіальної громади.

Мукачівська міська рада

Про Захід