Соціум

У Мукачеві відбувся парад випускників (Фото)

32 пар випускників станцювали вальс, інформує прес-служба Мукачівської міськради.

Сьогодні  441 учень закладів загальної середньої освіти міста Мукачева завершили навчання і вже традиційно взяли учать у параді випускників. Цьогоріч, як і передні, роки парад провели на площі перед центральною бібліотекою. І традиційно свято почалось з урочистого параду вулицями міста. Вітав випускників міський голова Андрій Балога.

– Я радий сьогодні бачити на площі сотні усміхнених обличь. Я вам хочу побажати, щоби ви завжди були оптимістами, щоби почуття щастя, яке ви сьогодні випромінюйте супроводжувало протягом життя. Ніколи не оглядайтеся на минуле, рухайтеся вперед, будуйте плани, розвивайтеся, досягайте мрій, – звернувся до випускників міський голова.

Також до вітань долучилась начальник управління освіти Катерина Кришінець-Андялошій.  Опісля міський голова урочисто вручив випускникам медалі. Цьогоріч серед випускників навчальних закладів міста 28 медалістів, а саме: 13– золотих та 15– срібних.

Нагадаємо, що вже цієї неділі, 30 червня, у місті над Латорицею відбудеться Бал випускників. Бал випускників вже став традиційним святом і подарунком випускникам міста за сприяння мера Мукачева Андрія Балоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 2