У Мукачеві відбудеться семінар про новації податкового законодавства

Опубліковано:

Завтра відбудеться БЕЗКОШТОВНИЙ інформаційно-консультативний семінар: «Новації податкового та бюджетного законодавства – 2024».

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання різних форм власності Мукачівської міської територіальної громади, фізичних осіб-підприємців, керівників юридичних осіб, в тому числі і релокованих, що завтра, 30 січня, відбудеться безкоштовний інформаційний семінар на тему «Новації податкового та бюджетного законодавства – 2024 рік. Річна звітність для юридичних осіб з податку на прибуток та платників єдиного податку. Новації «Податкові сервіси» Семінар відбудеться у «Центрі громадськості та національних культур» Мукачівської міської ради за адресою м. Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 30.
Початок об 10:00.

Інформаційно-консультативний семінар буде проведено за участі фахівців ГУ ДПС в Закарпатській області, ТВ ВГО «Асоціації платників податків України» в Закарпатській області та ТВ ВПГО «Спілка аудиторів України» у Закарпатській області.

Запрошують охочих підприємців та керівників підприємств, юридичних осіб нашої громади взяти участь у безкоштовному семінарі.

Мукачівська міська рада

Про Захід