У Львові відбудеться сьомий благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили»

Опубліковано:

Благодійний фонд «Запорука» та Арсен Мірзоян запрошують у неділю, 9 червня, на велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили». Організатори з учасниками збиратимуть 1 мільйон гривень на спеціалізований простір у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові

На зібрані кошти створять маніпуляційний кабінет з можливістю хірургічного втручання, у якому будуть робити якісну діагностику та процедури для стабілізації стану дітей. Купуючи квиток на подію, учасники роблять внесок, що наближатиме досягнення спільної благодійної мети. Придбати квиток можна за посиланням.

Подія розпочнеться о 10:30 з руханки у центрі міста. Опісля, о 12:00, учасники велопробігу почнуть свій шлях від Оперного театру до вулиці Липинського і назад. Під час події на локації велопробігу працюватиме ярмарок, де можна провести час з друзями, поласувати смаколиками і придбати яскравий мерч на спогад про цей день. 

Щорічно фонд «Запорука» організовує велике родинне свято, яке об’єднує тисячі людей навколо спільної мети – підтримки дітей, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому медичному центрі.

Контакти для акредитації медіа: Дар’я Савченко, 0672095754, [email protected]

Додаткові матеріали для ЗМІ: 

1. Афіша (у різних форматах)

2. Фото з попередніх заходів 

Довідка

«Запорука» – благодійний фонд з багаторічним досвідом у сфері охорони здоров’я, заснований у 2008 році. Фонд допомагає долати життєві виклики, аби українці відчували власну цінність та гідність під час лікування та у скрутні часи, керуючись трьома цінностями: людяність, чесність, ефективність

Львівська міська рада

Про Захід