Новини Західної України Останні новини

У Львові триватимуть рейди по ліквідації стихійної торгівлі

Як повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, від завтра упродовж двох тижнів у місті триватимуть рейди задля ліквідації стихійній торгівлі. А також місто напрацьовуватиме перелік місць, де можна буде облаштувати тимчасові ринки для продажу сільськогосподарської продукції.

«Упродовж двох тижнів поліція, ЛКП „Муніципальна варта“ і районні адміністрації ліквідовуватимуть стихійну торгівлю. Будемо працювати впродовж 2-ох тижнів. За цей час районні адміністрації дадуть свої пропозиції щодо того, де можна буде облаштувати тимчасові ринки для продажу сільськогосподарської продукції», — зазначила Ірина Маруняк.

Додамо, у Львові, як і в інших містах України, залишається актуальною проблема стихійної торгівлі. Львівська міська рада вкотре нагадує, що торгівля «з рук» на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях, передбачає адміністративну відповідальність для торговців. Водночас, містян застерігають, що продукти, придбані на стихійних ринках, можуть бути небезпечними для здоров’я, особливо в умовах пандемії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 2 = 7