У Львові прощаються з двома захисниками

Опубліковано:

У вівторок, 2 липня, Львівська громада попрощається з двома військовослужбовцями. Микола Журавчак і Богдан Кіт захищали Україну від російських окупантів. Мерія закликає долучитись до церемоній прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Микола Журавчак (14.05.1998-27.06.2024) Народився у місті Стебник Львівської області.Спершу здобув освіту на історичному факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, згодом вступив на економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Закінчив кафедру військової підготовки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Володів глибокими знаннями з історії та політології, займався реставрацією наочних матеріалів, був засновником і активним учасником літературних та історичних клубів, зокрема, «Resistence. Бунт має рацію». Входив до складу молодіжного театру «Альтер». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до лав «Правого сектору», згодом боронив державу у лавах 67-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Із перших днів війни перебував «на нулі» та не пропустив жодного бойового виходу.

Богдан Кіт (13.03.1977-22.06.2024) Народився у селі Зарудці Львівської області. Навчався у Зарудцівській гімназії Львівської міської ради. Після завершення навчання проходив військову службу. Впродовж довгого періоду пропрацював слюсарем у Львові. Згодом підписав контракт із Збройними Силами України, у 2015 році виконував завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Після повернення до цивільного життя працював у сфері надання послуг з охорони власності. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських окупантів. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на Донеччині у лавах 67-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Чин похорону захисника Миколи Журавчака розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Молитва і прощання з Богданом Котом розпочнеться у родинному помешканні, об 11:30 розпочнеться чин похорону у храмі Преображення Господнього у Зарудцях. Поховають захисника у селі Зарудці.

Львівська міська рада

Про Захід