У Львові попрощаються з трьома Героями

Опубліковано:

У вівторок, 25 червня, Львів попрощається з трьома військовослужбовцями. Ігор Мартинюк, Роман Когут, Андрій Котик захищали Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Андрій Котик (15.02.1992-07.11.2023) Львів’янин. Навчався у ліцеї № 18 Львівської міської ради. Після завершення навчання працював майстром будівельних та монтажних робіт у місті Львові. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських загарбників до лав 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боронив суверенітет та територіальну цілісність Батьківщини на території Донецької області.

Ігор Мартинюк (02.10.2001-19.06.2024) Уродженець села Вовків Львівської області. Навчався у Вовківському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Львівської області. Згодом вступив до Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Здобув вищу військову освіту на факультеті підготовки спеціалістів військової розвідки та Сил спеціальних операцій Військової академії міста Одеса. Після завершення академії підписав контракт зі Збройними Силами України та виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави від російських загарбників.

Роман Когут (30.11.1990-21.06.2024) Львів’янин. Навчався у школі №23, згодом вступив до приватної школи-гімназії «Відродження». Здобув освіту у «Автомобільно-дорожньому фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка». У 2013 році закінчив Львівський національний університет природокористування. Після завершення навчання працював завідувачем господарства на стадіоні «Україна», а впродовж останнього періоду – у сфері надання послуг з охорони власності у Дрогобичі. Напередодні повномасштабного вторгнення російської федерації вступив до лав територіальної оборони. Після початку війни став на захист держави від російських окупантів до складу 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках. За особисту мужність був нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест».

Чин похорону розпочнеться о 12:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 12:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.Світла пам’ять Захисникам України!

Про Захід