У Львові попрощаються з трьома Героями

Опубліковано:

У середу, 22 травня, Львів попрощається з трьома військовослужбовцями. Олег Чайковський, Тарас Пеленський, Юрій Чорний захищали Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міських церемоній прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Олег Чайковський (04.07.1988-14.05.2024) Львів’янин. Здобув освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини». Тут закінчив також військову кафедру. Після завершення навчання працював інженером-економістом у Львові. Із початком повномасштабного вторгнення рф вступив до лав територіальної оборони. Із липня 2022 року виконував бойові завдання на Донеччині спершу у складі 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи, а згодом – 23-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. За сумлінну службу Указом Президента України був нагороджений орденом «За мужність» III-го ступеня.

Тарас Пеленський (23.11.1988-17.05.2024) Львів’янин. Навчався у школі №90 міста Львова. Отримав освіту в Українській академії друкарства. Спершу працював за фахом у місцевій друкарні, а згодом – у рекламному агентстві. Перед початком повномасштабного вторгнення російської федерації відкрив власну справу. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від загарбників. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука Національної гвардії України. Боровся із російськими окупантами у гарячих точках Донецької області.

Юрій Чорний («Ката») (22.05.1997-19.05.2024) Народився та проживав у селі Підбірці Львівської області. Навчався у Підбірцівському ліцеї Львівської міської ради. Здобув освіту у Автомобільно-дорожньому фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка», згодом вступив до Національного лісотехнічного університету України. Займався автомобільною справою. Із початком повномасштабного вторгнення разом з однодумцями долучився до створення місцевої самооборони. У квітні 2023 року вступив добровольцем на військову службу до складу 12-ї бригади оперативного призначення Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Під час проходження служби виявив мужність, героїзм, самовіддачу та здобув велику повагу побратимів.

Чин похорону захисників Олега Чайковського і Тараса Пеленського розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Чин похорону Юрія Чорного розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання. Поховають захисників на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

Про Захід