У Львові попрощаються з двома Героями

Опубліковано:

Володимир Левицький (20.05.1998-26.10.2023) Народився у селі Сивашівка Херсонської області. У 2017 році вступив на строкову військову службу до лав 45-го полку імені Олександра Красіцького Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Під час проходження служби здобув звання «старший сержант», також від 2018 року виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному та південному напрямках фронту.

Ярослав Мельник (03.06.1990-27.10.2023) Народився у селі Княжолука Івано-Франківської області. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка». Був активним громадським діячем, одним із засновників ДУК «Правий сектор» на Львівщині. Учасник Революції Гідності, згодом добровольцем пішов на війну проти окупантів. Протягом 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах полку «Азов». За особисту мужність був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України». Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації боронив державу у складі 140-го окремого центру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

Про Захід