У Львові пластуни урочисто відзначили 112-ту річницю Пласту

Опубліковано:

Сьогодні, 13 квітня, пластуни Львова зустрілися на урочистому церемоніалі з відзначення Дня першої Пластової присяги. Це щорічна акція, присвячена заснуванню найбільшої молодіжної організації України Пласт. Цього року організація святкує свою 112-ту річницю.

Від громади міста пластунів привітала заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Ірина Кулинич.

«Щороку Пласт відкриває себе по-новому. Серед пластунів зараз є дуже багато волонтерів, є дуже багато воїнів, і, на жаль, багато хто загинув. Ви вірні Богові, вірні Україні. Будьте завжди прикладом для своїх однокласників, друзів, знайомих, для своїх родин та для всієї України. Ми пишаємося Пластом, пишаємося, що ви є серед нас. І ми завжди будемо вашими помічниками»,- звернулася до пластунів Ірина Кулинич.

Також від громади міста Ірина Кулинич вручила подяки п’ятьом пластунам. Зокрема, подяки отримали члени Львівської міської молодіжної громадської організації «Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації України» Ольга Фегецин – гніздова та засновниця гнізда ч.44 «Джбан карпатських чарів», Євген Миколишин – гніздовий та засновник гнізда ч.1 «Лицарі Дивосвіту», Денис Шимоняк – гніздовий та засновник гнізда ч.9 «Приблуди Горобиної ночі», Юлія Кормош – референтка булави пташат у складі Станичної пластової ради. А також Ольга Кальбус – крайова референтка уладу пластунів пташат у складі Крайової пластової ради Національної скаутської організації України  Пласт.

Водночас пластуни подякували Львівській міській раді за постійну підтримку, тривале партнерство та допомогу у розвитку молоді міста.

Львівська міська рада

Про Захід