Здоров'я Новини Західної України Останні новини

У Львові не послаблюватимуть карантин до 5 червня

Сьогодні відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, під час якого обговорили низку питань. Враховуючи рішення обласної комісії ТЕБ і НС, обмежень не послаблюватимуть до п’ятниці, 5 червня. Тож 5 червня відбудеться наступне засідання міської комісії для прийняття відповідного рішення, зважаючи на показники захворюваності.


фото умовне, автор: Роман Балук
Фото Умовне, Автор: Роман БалукЗавантажити фото

«Сьогодні на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС ми розглядали рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, яка відбулася сьогодні о другій годині. І рішення міської комісії – аналогічне обласній. Тобто ми продовжуємо карантинні заходи і послаблення не буде до 5 червня. 5 червня відбудеться наступне засідання обласної комісії і міської комісії з питань ТЕБ і НС», — розповіла Галина Слічна, заступниця міського голови й керівниця оперативного штабу протидії COVID-19.

Нагадаємо, станом на сьогоднішній ранок у Львівській області та місту Львову коронавірусну інфекцію виявлено у 1700 осіб. З них 421 осіб одужало 56 — померло. Зараз у лікарні перебувають 154 особи, з них в реанімації – 6 осіб, на апараті ШВЛ — 2 особи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

59 − 53 =