У Львові на площі Двірцевій знесли МАФ

Опубліковано:

Малу архітектурну форму, що на площі Двірцевій, демонтували на виконання рішення суду у справі № 914/782/14. Останній зобов’язав підприємця звільнити земельну ділянку та привести її до попереднього стану.

За інформацією юридичного департаменту Львівської міськради, власником МАФу є товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Турист». Рішенням суду у справі № 914/782/14 його зобов’язали звільнити земельну ділянку на пл. Двірцевій, 1 у Львові, на якій розміщена мала архітектурна форма, та привести її до попереднього стану. Тут також додають, що термін дії договору оренди земельної ділянки між Львівською міською радою та ТзОВ «Фірма «Турист» завершився 19.03.2012 року. З того часу жодних інших відносин з приводу користування нею не укладали.

«Відтак, за нормами чинного законодавства та актами Львівської міської ради, після закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, на якій розміщено тимчасову споруду, така підлягає демонтажу у визначеному порядку, зокрема — на підставі рішення суду, яке набрало законної сили», — зазначають у департаменті.

Львівська міська рада

Про Захід