У Києві, Одесі та Львові запрацювали пілотні центри масової вакцинації від COVID-19

Опубліковано:

У Києві, Одесі та Львові запрацювали перші пілотні центри масової вакцинації проти COVID-19. Усього за два дні там було щеплено 4849 людей.

Вакцинація проводилася вакциною CoronaVac, виробленою компанією Sinovac. Працювало загалом 21 мобільна бригада.

У Києві центр відкрився на базі Міжнародного виставкового центру, у Львові – стадіону “Арена Львів”, в Одесі – стадіону Одеської юридичної академії.

“Відкриття центрів масової вакцинації за алгоритмом, розробленим Міністерством, – це, перш за все, відповідальність міських голів та органів місцевого самоврядування, – зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. – Кожна область має такі об’єкти, це не обов’язково мають бути великі стадіони. У світі людей вакцинують в театрах, музеях і навіть церквах та центрах паломництва. Коли Україна отримає велику кількість вакцини, саме завдяки таким центрам ми зможемо щепити максимальну кількість людей та наблизитися до нашої спільної мети – перемоги над хворобою”.

Центри масової вакцинації на перших етапах працюватимуть у вихідні дні. У них щеплюватимуть громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт “Дія” або через контакт-центр МОЗ.

Міністерство охорони здоров’я України

Про Захід