Здоров'я Новини Західної України

У Чернівцях волонтери залишають на смітниках для безхатченків захисні маски (Фото)

Про це у своєму Фб написала Марта Левченко.

Чернівчани, виносячи сміття, залишають на смітниках кульочки з масками, милом та дезинфекторами. Також у торбинці є інформаційна записка, де розповідають про коронавірус, його небезпечність, профілактику. Також містяни пропонують на вулиці захисні маски літнім людям.

Мами з Кризового центру для жінок із дітьми у скуртних життєвих обставинах “Місто добра” масово шиють маски не тільки для себе та рідних, але й для малозабезпечених та пенсіонерів.

Я не хочу щоб мої Чернівці перетворилися на Ухань… я не хочу, щоб страждали люди яких я дуже люблю… особливо в ці дні я думаю про бідних та тих, хто не може сидіти вдома, бо його просто нема…. хто не може послухати звернення президента по телевізору та ознайомитися із статистикою загрози в Інтернеті… ми всі маємо розуміти, що зараз ми всі, і бідні і багаті- одне ціле і залежатимемо один від одного, ми можемо опинитися в одній черзі на апарат вентиляції легень… 
Сьогодні ми маємо бути разом і дбати один про одного… кожен з вас виносить мусор, прикріпіть будь ласка в кульочку декілька масок, мило , маски, можливо їду… про дезинфектори я мовчу… зупиніться на секунду і запропонуйте маску пенсіонеру на вулиці… це може робити кожен… залишайте інформаційні записки, як себе вести, як захиститися від вірусу, поруч з мусорниками, де збираються безхатченки та бідні, можливо саме ви врятуєте таким чином життя. 
Бережіть себе і оточуючих… – написала у пості Марта Левченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 1 =