Здоров'я

Сьогодні відзначають День сім’ї

Все починається з сім’ї. Поняття про “добре” і “погано”, правильне ставлення до найближчих людей та піклування про рідних – усе це маленький новий член родини бачить на прикладі батьків і поняття ці формуються з перших днів життя. Саме цим цінностям присвячений щорічний Міжнародний день сім’ї, що відзначається сьогодні.

Цей день у кожній країні має власні традиції, але всі вони зводяться до того, що сім’я – це основний осередок суспільства. Навіть в давнину шлюб вважався основою держави і священним таїнством. І сьогодні сім’я – це безперечна цінність, однак сучасний ритм життя змушує ділити час між безліччю речей – роботою, спілкуванням із багатьма людьми, хобі, домашніми справами, тому для сім’ї залишається не так багато часу: за статистикою, у розвинених країнах сучасне подружжя в середньому проводить наодинці всього 5 хвилин на день. Варто замислитись.

Проведіть сьогоднішній день по-сімейному: влаштуйте затишний спільний сніданок, порадуйте близьких невеликими подарунками та сюрпризами, всі разом сходіть на прогулянку, організуйте сімейний кіноперегляд улюбленого фільму та обов’язково обійміть рідних. Ви відчуєте ні з чим не порівняну радість спілкування, покажете дітям, якими можуть і мають бути відносини в родині.
Зі святом!

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш веб-сайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

80 − = 78