Регіональні Новини Соціум

Сесія Ужгородської міськради: зміни, Програми, доповнення

Сьогодні в Ужгороді відбулася сесія міськради. Упродовж дня прийнято багато змін, доповнень до Програм.

Передусім депутати підтримали вступ Ужгорода до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст».
Основна мета створення та діяльності Асоціації – сприяння органам місцевого самоврядування у розвитку електронного врядування, електронної демократії, впровадження нових технологій комунікації з громадянами та створення механізмів співпраці між органами місцевого самоврядування в реалізації спільних ініціатив.
У рішенні передбачено і виділення з міського бюджету коштів для сплати вступного, щорічного внесків до Асоціації.

Депутати міськради внесли сьогодні на сесії зміни до рішення XXVІІІ сесії міської ради VIІ скликання 11.10.18 №1262 Про Програму «Безпечне місто Ужгород на 2019-2022 роки”. Зміни спрямовані на забезпечення безпеки у громадських місцях, можливостей автоматизованої фіксації облич та автомобільних номерів тощо. У додатках – перелік завдань Програми та її результативні показники, на засіданні до проекту рішення внесли деякі критичні зауваження.

Для виконання ґрантового проєкту міжнародної технічної допомоги «Забезпечення громадської безпеки шляхом співпраці правоохоронних органів та використання передових систем відеоспостереження в Ужгороді та Сату-Маре» (Безпечні міста) у партнерстві із міською радою м. Сату Маре (Румунія), депутати Ужгородської міської ради на сьогоднішньому засіданні підтримали рішення щодо виділення для співфінансування коштів у сумі 6 тис. 65 євро, що становить 5,52% від загального бюджету проєкту.

Також затвердили Програму мобілізаційної підготовки м. Ужгород на 2020 рік, а також Програму підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які укладуть контракт у 2020 році, та членів їхніх сімей.
Основною метою Програми підтримки військових, які працюватимуть за контрактом є матеріально-фінансове заохочення громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України у 2020 році. Планується кожному надавати 10 тис.грн, загалом на Програму передбачено 1 млн. грн.

Затвердили й Програму забезпечення безпеки громадян шляхом виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних злочинів в місті Ужгород на 2019 -2021 роки.

Основні заходи, передбачені Програмою, мають на меті покращити матеріально-технічне забезпечення Ужгородського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області: проведення поточного ремонту будівлі Ужгородського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області, виділення окремої кімнати (кімнат) для індивідуальних бесід з особами, які перебувають під пробаційним наглядом, та приміщення для очікування ними зустрічі з працівником пробації; встановлення системи автономного опалення та заміна вхідних та міжкімнатних дверей.

Ресурсне забезпечення міської цільової Програми на три роки з міського бюджету становить 525 тис. грн. Зокрема, 205 тис. грн. – на 2020 рік.

Депутати на засіданні сесії Ужгородської міськради сьогодні внесли окремі, здебільшого технічні зміни до Програми підтримки управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції на 2018-2020 роки; Програми «Молодь міста Ужгород» на 2019- 2021 роки та до одного з раніше прийнятих рішень «Про Орган з питань охорони культурної спадщини», рішення щодо літературної премії ім. П. Скунця.

Також міські депутати Ужгорода сьогодні на сесії затвердили Програму додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2020 – 2022 роки.

Ресурсне забезпечення міської цільової Програми додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2020 рік становить понад 3,7 млн. грн. Усього витрат на виконання Програми – 12 млн. грн.

Затвердили і Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2020 – 2022 роки. На це передбачено загалом понад 6,5 млн. грн, з яких більше 5,1 млн. грн. із міського бюджету, на 2020 рік – понад 1,5 млн. грн.

Програму діяльності медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» на 2020 рік затвердили сьогодні на засіданні сесії Ужгородської міської ради. На Програму передбачено на 2020 рік майже 3, 2 млн. грн.

На сесії Ужгородської міської ради затвердили і Програму підтримки діяльності інститутів громадянського суспільства міста соціального спрямування на 2020 рік. На це передбачено 200 тис.грн.

Затвердили і Програму фінансування видатків на житлово-комунальні послуги Почесним громадянам Ужгорода на 2020 рік, на неї заплановано 300 тис. грн.

Підтримали депутати й Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Ужгород на 2020 рік. Метою Програми є відшкодування перевізникам за перевезення пільговиків на міських автобусних маршрутах загального користування. Передбачено за Програмою 25 млн. грн.

Програму розвитку земельних відносин та охорони земель у м. Ужгород на 2020 – 2022 роки також затвердили на сьогоднішньому засіданні міськради. Ресурсне забезпечення Програми розвитку земельних відносин та охорони земель в Ужгороді на 2020 – 2022 роки становить 2,7 млн. грн, з яких 1,6 млн.грн – на 2020-й.

Міські депутати підтримали й Програму утримання закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги та їх розвиток у місті Ужгород на 2020 – 2023 роки. Для цього медичним закладам заплановано виділити 110, 7 млн. грн. Із них, зокрема, на 2020-й – 24 млн. грн.
Ще одним рішенням депутати підтримали прийняття коштів іншої субвенції з місцевого бюджету на надання послуг з охорони здоров’я населенню міста Чоп на 2019 рік на суму один мільйон гривень. За ці кошти надаються населенню Чопа послуги з охорони здоров’я за видами медичної практики, які відсутні в лікувально-профілактичних закладах міста Чоп.
Також на сьогоднішньому засіданні внесли зміни до Програми зміцнення матеріально-технічної бази міського центру первинної медико-санітарної допомоги на 2016-2020 роки. Зокрема, управління охорони здоров’я звернулося з проханням щодо змін до бюджету міста Ужгорода на 2019 рік на загальну суму 232 тис. грн для забезпечення покращення рівня надання первинної медичної допомоги, придбання апарату для вакуумного лікування ран, кисневого концентратора тощо. На сесії виділили і кошти в сумі 67,7 тис. грн для придбання автоклаву медичного.

Ще одне рішення сьогоднішньої сесії міськради – внесення змін до комплексної Програми відновлення історичного центру Ужгорода на 2017-2020 роки. Депутати підтримали також зміни до Програми капітального ремонту житлового фонду Ужгорода на 2018-2022 роки. У цьому проєкті у новій редакції викладено додатки щодо переліку житлових будинків, внесених до плану проведення капремонту на 2019 рік (першочергові заходи Програми).

Для впровадження енергоефективних заходів та зменшення споживання електроенергії у комунальній сфері міста в рамках реалізації програми Револьверного фінансування «Енергозбереження» міжнародної Північної Екологічної Фінансової корпорації (НЕФКО) депутати підтримали внесення змін до Програми реконструкції та капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення міста Ужгород на 2017-2020 роки. Виконання програми передбачено в 2020 році.

Зміни сьогодні на сесії внесли ужгородські депутати і до Програми капітального ремонту житлового фонду в Ужгороді на 2018-2022 роки. Додано будинки, де будуть капремонти покрівель, водопровідно-каналізаційної мережі тощо. Зміни, відповідно, внесено і в додатки щодо переліку завдань цієї програми та результативних показників її виконання.

Зміни внесли депутати Ужгородської міськради сьогодні на сесії і до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Ужгород на 2018-2022 роки. Зокрема, ідеться про поповнення статутного капіталу КП “Парк культури та відпочинку “Під замком”.

Ще одним рішенням збільшили розмір статутного капіталу комунального підприємства «Водоканал м. Ужгорода» на 400 тис. грн. за рахунок грошового внеску Власника (Ужгородської міської ради) і понад 46 тис. грн. за рахунок майнового внеску. Загалом розмір статутного капіталу цього підприємства затвердили у розмірі понад 102 млн. грн.

Розмір статутного капіталу комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» збільшили на 6,5 млн. грн. та затвердили загалом у розмірі понад 63 млн. грн.

За ще одним рішенням, прийнятим сьогодні на сесії Ужгородської міськради, в комунальну власність міста безоплатно буде прийнято поліпшення, зроблені на стадіоні “Авангард”, у рамках договору про спільну діяльність Ужгородської міської ради, стадіону та Благодійного фонду підтримки спортсменів та футболістів “Академія футболу Карпатія”.

Пресслужба міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 1 =