Здоров'я Новини Західної України Останні новини

Садовий закликав львів’ян не замовчувати факти порушень карантинних обмежень

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав мешканців бути свідомими та не замовчувати факти порушень карантинних обмежень.

«Ми маємо за останню добу 171 позитивний ПЛР-тест, з них 55 — по Львову. Я знаю дуже багатьох людей, які є хворими. Дуже часто це цілі родини. Раніше вони були дуже легковажні і думали, що це їх мине. Якщо у суботу та неділю виїхати за Львів, то ви побачите, що дуже багато ресторанів є переповнені весіллями та забавами.

Усі розслабились і думають, що воно все мине і їх не зачепить. З одного боку ми чуємо думки щодо того, аби посилювати карантин як в Ізраїлі та Китаї, але там держава виділяє серйозний компенсаторний механізм для людей і бізнесу. Інші говорять про те, щоб послаблювати. Мені здається, що місто вже зробило все, для того, щоб послабити карантин, наскільки це можливо. Єдиний варіант зараз, на мою думку — дати розуміння кожному про власну відповідальність, власну безпеку та безпеку своїх рідних», — зазначив мер Львова у прямому ефірі радіо «Львівська хвиля».

Також Андрій Садовий додав, що у випадку, коли мешканцям стає відомо про випадки недотримання карантинних заходів, необхідно інформувати про це правоохоронні органи.

«Це страшні речі. Коли випадки захворювання були на початку, то поліція виїжджала за кожною адресою і здійснювала моніторинг, контролюючи чи люди є на самоізоляції. Я розумію, що зараз пішло певне послаблення.

Якщо ти молодий і нормально переносиш хворобу, то ти можеш заразити старшу людину, яка має хронічні захворювання і для неї це може бути смертельним. Кожен з нас, маючи інформацію про такі випадки, має бити тривогу, тому що це наша з вами безпека”, — додав мер.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 3 =