Розшукується зникла безвісти ужгородка (Фото)

Опубліковано:

Про це інформують друзі на своїх сторінках у фейсбуці. Анастасія Петюренко опублікувала у групі «Ужгород» наступну інформацію:

Допоможіть знайти Габріеллу Яцкович. Локація – м. Ужгород. Наймовірніше, в останнє її бачили 30.12.21в районі вул. Капушанській, ближче до Нового Району. Якщо є фактичні подробиці, будь ласка, телефонуйте 102.

За попередніми даними, 30.12.21 з номеру Viber Габріелли написали її керівнику, що вона має поїхати в Угорщину до своєї тітки. Нібито, тітка важко захворіла і їй потрібен догляд. Водночас, з її номеру Viber було написано тітці, що вона їде в Єгипет на 14 днів.

До 05.01.22 з номеру Габріелли по Viber її друзі/знайомі, переписувались з нею, запрошували в гості. На що з номеру Габріелли надходили короткі відповіді (нехарактерні для неї), що вона на відпочинку в Єгипті. І фото надсилала без себе. З коментарів попередніх 2-х постів, стало зрозуміло, що фото фальшиві (скачані з Інтернету зі статей 2019 року).

Вчора звернулись в поліцію. Впевнена, вони роблять усе можливе. Проте, також просимо небайдужих уважно розгледіти фото та повідомити, бодай, якісь подробиці або свідчення (або в приватні повідомлення, або на 102).

Окрім друзів, знайомих у Габріелли в Ужгороді більше нікого немає.

Версії «покинула чоловіка/дітей/батьків», «вирішала потайки відпочити одна» до Габріелли не мають жодного відношення, вона дуже відповідальна людина і ніколи так довго не була без зв’язку”, – йдеться у дописі.

Про Захід