У Львові прощатимуться з Героєм

Опубліковано:

У п’ятницю, 26 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцем Назарієм Марочканичем, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Зранку о 09:30 у храмі Вознесіння Господнього УГКЦ (вул. Широка, 81) відбудеться молитва і прощання з воїном.

Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають Назарія Марочканича у селі Лапаївка Львівської області. 

Біографічна довідка захисника

Завантажити фото

Назарій Марочканич (10.10.1989-21.04.2024) Львів’янин.  

Навчався у Середній загальноосвітній школі №65 міста Львова. Здобув освіту у Вищому професійному училищі №20. Після завершення навчання проходив військову службу у Броварах.

У мирний час спершу працював автослюсарем, а протягом останнього періоду – у будівельній сфері.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання із суверенітету та територіальної цілісності держави на Донеччині у лавах 14-го окремого стрілецького батальйону «Полісся» Сухопутних військ Збройних Сил України.

За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».

У Назарія Марочканича залишилися батьки.

Львівська міська рада

Про Захід