На Рівненщині аналізували роботу ВЛК

Опубліковано:

У Зарічненському ВЛК – 52%, Радивилівському – 30%, Вараському та Рівненському по 24%. Це дані відділів з показниками, де найчастіше направляють на медичне дообстеження призовників. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Такі результати моніторингу за квітень він оприлюднив під час наради.

«Більшість військовозобов’язаних у цих ВЛК – на дообстежені. Це створює передумови для ухиляння від служби. Тому спільно з ТЦК та поліцією аналізуємо системність висновків, моніторимо динаміку. Напрацьований механізм таких перевірок застосовуємо для усіх 19-ти ВЛК. Будь-які порушення в системі роботи комісій вже передаються до правоохоронних органів», – Сергій Подолін.

Також він додав, що загалом у Вараському районі на дообстежені знаходиться 30% таких осіб, натомість у інших він становить від 5 до 10%.

Під час наради з Департаментом цивільного захисту та охорони здоров’я Рівненської ОДА та Рівненським обласним ТЦК та СП були роз’ясненні деякі питання щодо направлення на дообстеження апаратом МРТ. У межах конструктивного діалогу обговорили проблемні питання, з якими зіштовхуються комісії.

Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА Поліція Рівненської області Рівненський обласний ТЦК та СП

Про Захід