Рівняни сплатили до бюджету понад 22 мільйона гривень

Опубліковано:

Як повідомили в ГУ ДПС у Рівненській області, за результатами декларування доходів громадян,  протягом 2019 року мешканці області сплатили до зведеного бюджету 22,3 млн. грн. податків і зборів. З них самостійно  задекларовано та сплачено податку на доходи фізичних осіб – 18,4 млн. грн., та 3,9 млн. грн. військового збору.

«Декларування громадянами своїх доходів – це не тільки конституційний обов’язок, а можливість добровільної сплати податків, від чого значною мірою залежить стан місцевих бюджетів, соціально-економічний розвиток та добробут усіх громадян. І результати деклараційної кампанії 2019 року це підтверджують», – зазначив в.о. начальника Головного управління  ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.

Він також висловив подяку всім громадянам за своєчасно подані декларації і сплачені податки та зазначив, що з 01.01.2020 року розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих у 2019 році яка  триває до 1 травня 2020 року. Для громадян, які мають право на податкову знижку термін подання декларації – до 31 грудня 2020 року.

Про Захід