Новини Західної України Соціум

Рівняни самостійно задекларували до сплати майже 22 мільйона гривень

Як повідомили у Головному управлінні  ДПС у Рівненській області, громадяни, які у період кампанії декларування доходів подали річні податкові декларації про доходи за 2018 рік, вже сплатили до бюджетів усіх рівнів 22 мільйона гривень податкових платежів.

Із загальної суми сплачених податків 18,3 мільйона гривень – податок на доходи фізичних осіб. Ще 3,7 мільйона гривень – це сплачений декларантами до держбюджету військовий збір.

«Лише відповідальна громадянська позиція в питанні декларування доходів і свідома сплати податків гарантують стабільний та успішний розвиток держави. Сплачені жителями області кошти будуть спрямовані не лише до бюджетів територіальних громад, а й на підтримку української армії в цей не легкий час. Індивідуальний внесок кожного у вигляді сплачених податків – це посильна допомога у вирішенні актуальних питань соціального-економічного розвитку та обороноздатності держави», – зазначив в.о. начальника  Головного управління  ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

90 − 82 =