Рівненська мисткиня проводить арттерапію для дітей Героїв і переселенців (Фото)

Опубліковано:

Рівнянка Олена Медведєва – відома дитяча письменниця та мисткиня, яка має фах психолога, від самого початку повномасштабного вторгнення займається арттерапією із місцевими дітками. Каже, нині це потреба нашого суспільства.

Найбільше серед учасників – внутрішньо переміщені діти та підлітки, а також родини загиблих Героїв, серед яких маленькі та дорослі рівняни.

«Арттерапія – це корисна методика для діток, особливо тих, що мають певні психологічні травми. Вона допомагає відновити емоційний стан, пережити стрес, побороти власні страхи, комплекси чи певні бар’єри. В тому числі ті, які набули під час війни», – розповіла пані Олена, яка також є керівником ГО “Центр креативу”.

На заняттях з арттерапії дітки постійно створюють щось своїми руками. Лише за цей рік вони шили іграшки, виготовляли свої артбуки та творили картини з бурштину. Також малювали кремом на печиві для військових.

Терапевтичне партнерство відбувається у співпраці із ГО «Носителі миру».

Крім мистецьких заходів, для діток організовували різноманітне дозвілля – відвідали різноманітні цікаві локації Острога та Рівного, а ще спортивні забави, іпотерапію – знайомство з кіньми та можливість поїздити верхи.

«Цієї неділі, до Всесвітнього дня миру, будемо створювати «Птаха перемоги». Також діти писатимуть листи, малюватимуть різні картини, а хто має бажання – принесе вироби з дому. Наступного тижня усе це відправимо до наших військових на фронт», – поділилася пані Олена.

Також мисткиня залучає діток Рівного до створення своєї нової книжки «Рівненський буквар». Це буде цікава енциклопедична книга про Рівненську область для тих, кого цікавить доля рідного краю. У жовтні цього року вже відбудеться презентація цього видання.

Рівненська ОВА

Про Захід