Прокурори Закарпаття провели лекції в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

Опубліковано:

Ювенальні прокурори органів прокуратури Закарпаття долучилися до щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», під час якої провели бесіди з понад 1200 учнями різної вікової категорії.

Під час спілкування прокурори мали змогу розповісти дітям про те, як захистити свої права, протидіяти різним формам насильства, булінгу, знущанням в мережі Інтернет тощо. Протягом періоду, коли тривала акція (з 25 листопада по 10 грудня), вдалося відвідати 30 навчальних закладів, зокрема шкіл та коледжів.

З наймолодшими учнями просвітницькі заходи проводили у форматі гри «питання-відповідь» – так діти легше сприймали інформацію, невимушено висловлювали свої думки і враження, активно долучаючись до обговорення. Малечі продемонстрували і перший український мультфільм про безпеку дітей онлайн «Хаппі та її суперсила».

▫️Під час бесід із учнями 8-11 класів та студентами коледжів прокурори намагалися привернути увагу до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії сексуальному насильству, а також захисту права дитини на приватність, особливо в популярних сьогодні соціальних мережах – Telegram, TikTok, Instagram і Facebook.

▫️Під час бесід зосередили увагу й на необхідності допомагати та підтримувати людину, що стала жертвою насильства, та основне – не бути байдужими і в жодному разі не мовчати про насильство.  

💬Більше читайте тут

Про Захід