Прес-клуб оголосив переможців конкурсу «Різдвяна листівка з Ужгорода»

Опубліковано:

Ужгородський прес-клуб оголосив переможців щорічного конкурсу «Різдвяна листівка з Ужгорода»: 12 хлопців та дівчат перемогли за результатами голосування, ще 5-тьох обрала редакція. Діти отримали солодкі призи від ТМ Закарпатський пряник, а також набори з листівок, які надрукувала Print line studio з їхніх малюнків. Першу партію з теплими побажаннями вже відправили на фронт.

Особливістю цього року стала географія учасників. Це не тільки Ужгород та Закарпаття, але й різні області України, тому частину подарунків прес-клуб відправить поштою.

Цього року листівки, надруковані з дитячих малюнків, можуть підписувати всі охочі. До конкурсу додали ще одну важливу опцію: листівки з побажаннями можна відправити на фронт. Допомагають у цьому організації «Добрі справи Закарпаття» та Рух підтримки закарпатських військових. Для цього треба обрати листівку в Ужгородському прес-клубі та задонатити. Також можна вибрати листівку для себе, яка найбільш припала до душі.

Переможці конкурсу та їхні батьки вже написали теплі слова нашим військовим і першу партію листівок вже переправили Добрі справи Закарпаття. За буквально 15 хвилин зібрали 1002 гривні донатів.

На вихідних листівки чекатимуть на ярмарку від Рух підтримки закарпатських військових у Боздошському парку. Правила прості: обираєте листівку, робите донат від 50 грн, пишете привіти військовим на передову, а волонтери їх доставлять на фронт до свят!

Або ж за донат вибираєте собі ту, яка найбільше сподобалася. Долучайтеся! Підпишіть листівку військовим.

Ужгородський прес-клуб

Про Захід