Понад 131 тисяча людей отримали допомогу від Волонтерського штабу «Українська команда» з початку широкомасштабного вторгнення росії

Опубліковано:

Про це повідомив керівник Волонтерського штабу «Українська команда» Артур Палатний на зборах організації.

«Допомогу від «Української команди» отримали понад 131 тисяча людей з початку широкомасштабного російського вторгнення. Загальна вартість допомоги склала більше 110 мільйонів гривень», – зазначив Артур Палатний.

За його словами, всього було відправлено понад 650 тонн вантажів допомоги цивільному населенню та військовим.

«Один із головних напрямків нашої роботи – допомога нашим військовим, які боронять українську землю. Завдяки проєкту «Бандерпечі» нам вдалося зігріти понад 12 тисяч військових. Також в рамках нашого проєкту «Тепло на фронт» ми передали понад 22 000 індивідуальних зігріваючих наборів для наших бійців», – повідомив Палатний.

Також керівник Волонтерського штабу розповів й про інші напрямки роботи «Української команди», зокрема про десятки переданих автомобілів, квадрокоптерів і тепловізорів, сотні одиниць військової форми для Сил оборони України.

«Ми пройшли складний шлях. Але найскладніший попереду. У нас залишається завдання номер один – сприяння та допомога ЗСУ. І так ми обов’язково переможемо! Вже перемагаємо!» – наголосив Артур Палатний.

Про Захід