Понад 12 тисяч закарпатських випускників готуються до складання ЗНО в умовах карантину (Відео)

Опубліковано:

Навчальний рік у школах завершують дистанційно. Випускники 4-их та 9-их класів звільнені від складання ДПА, 9-класники до 15 червня отримають сертифікати про здобуття базової середньої освіти. А 11-класники готуються до складання ЗНО в умовах карантину. У пробному тестуванні візьмуть участь понад 6 тисяч випускників, триватиме воно 15 червня (укр. мова та л-ра) та 17 червня (інші предмети).

На Закарпатті для основної сесії ЗНО буде облаштовано 53 пункти тестування. Керівники закладів освіти разом із органами місцевого самоврядування розробляють маршрути довозу учнів шкільними автобусами до пунктів тестування.

Інформацію про це, а також про локацію пункту учасники ЗНО отримають у свої електронні кабінети до 4 червня. Із 23 липня до 11 серпня відбудеться додаткова сесія тестування для тих, хто не зміг пройти його через хворобу. У такому випадку вимагатимуть підтвердження – медичну довідку. Додаткова сесія для закарпатських дітей триватиме у Івано-Франківській області. Основну ж складатимуть на Закарпатті.

Більше у відео УжІнформ:

Про Захід