Новини Західної України

Поліцейські Буковини ліквідували канал постачання наркотичних засобів до виправної установи регіону

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області, слідчі обласного управління поліції області, за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури із залученням працівників КОРД, роти особливого призначення та роти ТОР патрульної поліції припинили злочинну діяльність з постачання наркотиків до виправної установи області.

Встановлено, що кримінальний авторитет, який відбуває покарання у виправній установі регіону організував постачання наркотичних засобі з допомогою інших засуджених та працівників колонії. Організатор визначав, які саме та коли потрібно доставити наркотики.

«Замовлення» завозилось на територію установи на автомобілі задіяному у промисловій зоні виправної колонії. У подальшому заборонені речовини розподілялись так званим «смотрящим» серед засуджених за встановлену грошову винагороду.

Вчора, 22 вересня, поліцейські провели ряд санкціонованих обшуків за місцями проживання та відбування покарання фігурантів. Окрім того було викрито «кур’єра» під час спроби занести на територію виправної колонії понад 100 грам речовини схожої на канабіс.

У ході санкціонованих обшуків за місцем відбування покарання у «схронах» було знайдено та вилучено 500 доларів США та більше 18 тисяч гривень так званого «общаку», чорнові записи, згортки з канабісом, мобільні телефони, ножі та «заточки».

Проводиться ряд заходів для встановлення інших осіб причетних до протиправної діяльності. Вирішується питання про оголошення підозр членам угруповання.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

81 − 75 =