Здоров'я Новини Західної України

Підозра на коронавірус у чотирьох ушпиталених львів’ян не підтвердилася

Станом на 16.00 год в Львівський обласній інфекційній лікарні знаходилось 28 пацієнтів, які були доставлені з підозрою на коронавірус. У них було здійснено забір аналізів, які одразу ж надіслали у Київ для дослідження.

Як повідомив на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, надійшли результати 4-х людей, які були госпіталізовані. У них коронавірус не виявлено, тому їх виписують, інформує ЛМР.


Завантажити фото

«Станом на 16.00 год в нашій обласній інфекційній лікарні знаходилось 28 пацієнтів, які були доставлені з підозрою, в тому числі, на коронавірус. Як ви знаєте, люди здають тест, його відправляють в Київ на аналіз, і ми отримуємо результати. От прийшло повідомлення, що четверо людей, які були госпіталізовані, вони не мають коронавірусу. Їх виписують з лікарні, тому що у них є звичайне ГРЗ. По інших ми ще чекаємо інформацію.

Також буквально нещодавно повідомили, що була доставлена жінка в інфекційну лікарню, яка вернулася з Великобританії. Вона говорить, що контактувала з людьми, які мають підозру на коронавірус, тому також будемо чекати на цей результат”, — повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Офіційні канали отримання інформації:

✅ офіційний сайт міської ради Львова: https://city-adm.lviv.ua/

✅ Facebook міського голови Львова: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/

✅ Facebook: https://www.facebook.com/lvivVScoronavirus/

✅ Telegram: https://t.me/lvivVScoronavirus

✅ чат-бот: https://t.me/lviv_city_helper_bot

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

72 − 65 =