Підготовка до ЗНО з англійської: ефективні методи та корисні поради

Опубліковано:

На перший погляд проходження ЗНО з іноземної мови може здатись вкрай важким та таким, що обов’язково вимагає чималих зусиль. Саме тому ближче до закінчення навчального року більш популярною стає підготовка до ЗНО англійська мова з залученням професійних репетиторів. Адже отримати високий заліковий бал на такому іспиті – це реальний шанс на вступ до закладу вищої освіти та омріяне майбутнє у вигляді престижної посади.

Ефективною може стати тільки підготовка до ЗНО з англійської мови, яка проходить за відповідним алгоритмом та враховує поточний рівень знань. Онлайн курс підготовки до ЗНО з англійської мови пропонує багато навчальних платформ. Водночас ті, хто вважає свій теперішній стан в англійській доволі задовільним, можуть покластись на власні сили та врахувати надані рекомендації. Якщо хтось вважає, що під час ЗНО обов’язково пощастить і він вгадає переважну більшість відповідей, то така думка є хибною. Свої можливості треба оцінювати реально та ні в якому разі не вдаватись до подібних ризиків.

Як підготуватися до ЗНО з англійської швидко та результативно

Декілька простих правил допоможуть підготуватись до іспиту у високому темпі та максимально засвоїти необхідний матеріал. Але таке можливо лише за умови старанного відношення учня та чіткого розуміння складності завдань, що чекають під час фінального іспиту:

  • Практика відіграє вирішальну роль, бо надає можливість суттєво впливати на ступінь засвоєння матеріалів. Отож, необхідно якомога більше тестів. Можна звернутись до торішнього варіанту тестування на ЗНО чи використати перший ліпший посібник. При цьому важливо підвищувати складність. Тести потрібно проходити успішно, але з незначними зусиллями. Складні завдання допоможуть підтягнути лексику. Всі незнайомі слова та вирази найкраще записати, щоб потім скористатися словником та запам’ятати.
  • Необхідно приділити достатньо уваги граматиці. Здавалося що, нібито все добре, але на практиці це не завжди підтверджується. Саме тому обов’язково повертаються до тем, у вивченні яких спостерігались недоліки. Знову ж таки, всі повторення закріплюються практичними тестами.
  • Доволі об’єктивні показники може продемонструвати імітація іспиту з урахуванням відведеного часу. Таке тренування допомагає з’ясувати вузькі місця та своєчасно зреагувати. Під час виконання вправ потрібно вимкнути телефон та відсторонитися від всього, що може завадити нормальному перебігу виконання вправ.
  • Правильна послідовність підготовки стане запорукою успіху. Опановувати навчальний матеріал потрібно від простого до більш складного. Ні в якому разі тест на аудіювання не буде успішним, якщо на належному рівні не засвоєно лексику та граматику.
  • Хороший ефект очікується від різноманітних мобільних додатків. З ними підготовка до ЗНО з англійської набуває контурів інтерактивності та сприймається з більшим ентузіазмом ніж стандартні методи.

Не остання роль відводиться мотивації та відповідальному ставленню до ЗНО. Вирішальне значення матимуть не тільки поточні показники в опануванні англійської, а й оточуюче середовище.

Що краще: самостійна підготовка чи курси

Навчання разом з професійними педагогами має сенс, бо воно відбуватиметься за програмою, яка максимально враховує особливості ЗНО. Але стабільний самоконтроль, що гармонійно доповнюється груповими вправами за участю однокласників, читання англомовних книг та перегляди кінофільмів можуть стати ефективними складовими для доповнення теоретичних відомостей з навчальних посібників. В усякому випадку все залежить від того, кому належить складати іспити. Непрохідних тестів не існує, а будь-який іспит необхідний лише з метою демонстрації рівня готовності в англійській.

Про Захід