Паводок на Рахівщині підтопив дворогосподарства та підвали (Фото)

Опубліковано:

За повідомленням речник ДСНС України в Закарпатській області Федора Філіпа. 10 липня о 16:18 до оперативно-рятувальної служби надійшло повідомлення,  що під час інтенсивних опадів у Рахівському районі відбулося підняття рівня води у місцевих потічках, що призвело до підтоплення дворогосподаств, житлових будинків та  автомобільних доріг.

Станом на 19:00 підтоплено 22 дворогосподарства та 3 підвальні приміщення житлових будинків:

  • смт Ясіня – на вул. Грушевського та Стебний підтоплено 20 дворогосподарств та 3-х підвальних приміщень житлових будинків;
  • с. Лазещина – підтоплено 2 дворогосподарства та 1 підвальне приміщення житлового будинку.

Окрім цього, відбувся вилив води на автошлях державного значення Н 09 «Мукачево-Рогатин-Львів» поблизу смт Ясіня протяжністю 30 м., висотою до 30 см. Проїзд забезпечений (одна смуга руху).

Також пошкоджено дорожнє покриття по вул. Стебний в смт Ясіня та  дорогу місцевого значення (близько 35 м.) в с. Богдан. Проїзд забезпечений (одна смуга руху)

На даний час відрізаними від автомобільного сполучення залишаються близько 400 дворогосподарств по вул. Стебний в смт Ясіня;

На місцях працюють підрозділи ГУ ДСНС України у Закарпатській області. Залучено 4 одиниці техніки, 14 рятувальників, які здійснюють відкачку води із підтоплених приміщень.

Про Захід