Офіційно: ЗНО-2020 відбудеться з 25 червня до 17 липня

Опубліковано:

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня до 17 липня.

Про це сьогодні, заявила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час спільної з партнерами перевірки готовності пункту проведення ЗНО у Коледжі морського і річкового флоту.

У візиті також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд і заступник голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл.

Так, під час зовнішнього незалежного оцінювання:
▪️ допуск до тестування відбуватиметься згідно з допуск до тестування відбуватиметься згідно з рекомендаціями Головного санлікаря,
▪️ Держпродспоживслужба контролюватиме вимоги до пунктів тестування,
▪️ діятимуть заходи для уникнення скупчень людей,
▪️ діятиме супровід медиків та Національної поліції,
▪️ будуть залучені інструктори не з груп ризику.

Завдяки партнерам – Групі Нафтогаз, ЮНІСЕФ в Україні та Посольству Швейцарії в Україні – пункти проведення ЗНО забезпечені:
▪️ медичними масками для учасників, інструкторів та медиків,
▪️ безконтактними термометрами (пірометрами),
▪️ дезінфікуючими засобами для рук,
▪️ дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь,
▪️ ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

Всього потребу забезпечено для 1714 пунктів (5188 пункто-тестувань) проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. У 2020 році у основній сесії ЗНО візьмуть участь 379 493 особи, ЄВІ/ЄФВВ складатимуть 101 283 особи. Під час тестування та іспитів буде залучено 242 650 працівників та 11 630 медиків.

Про Захід