Нетверезий мукачівець побив матір

Опубліковано:

Під час патрулювання у Мукачеві, військовослужбовці 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України тричі втручалися у сімейні сварки. Про це повідомляє Військова частина 3002 Нацгвардії України.

Здійснюючи самостійне патрулювання, гвардійці отримали повідомлення про домашнє насильство на одній з вулиць Мукачева. По прибуттю на місце, місцева жителька поскаржилася правоохоронцям на свого сина, який перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, наніс їй кілька ударів по голові.

В іншому випадку 50-річна мешканка вулиці Івана Франка звернулася по захист від свого неадекватного співмешканця, який теж вдався до рукоприкладства.  

В обох випадках осіб, на яких вказали заявники, доставлено до управління поліції за підозрою у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 126 Кримінального кодексу України (Побої і мордування).

Нацгвардійцям також довелося вгамовувати  50-річного мукачівця, який побив свого старшого брата, нанісши кілька ударів по голові та тулубу. За нанесення легких тілесних ушкоджень чоловіка теж доставлено до Мукачівського районного управління поліції.

Про Захід