Останні новини Регіональні Новини Соціум

На Закарпатті ЗНО з німецької та французької мов писали 114 випускників

Сьогодні, 6 липня 2020 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з німецької та французької мов. Проведення тестів розпочалося об 11 годині, вхід до пунктів тестування тривав до 10.50 год.

В  області  для  участі  у  ЗНО  з  німецької  та  французької  мов зареєструвалося 134 особи (німецька – 112 осіб, французька – 22 особи),  з’явилося з німецької – 98 осіб (87,5%), з французької – 16 осіб (72,7%). Організовано роботу одного пункту тестування на базі Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8. 

Всі тести з іноземної мови містили  частину „Розуміння мови на слух (аудіювання)”. На виконання завдань цієї частини було відведено 30 хвилин. Завдання з аудіювання дали змогу перевірити  здатність розуміти почуте й вибрати необхідну інформацію з прослуханих текстів.

Учасники розпочали  роботу в тестовому зошиті із завдань частини „Розуміння мови на слух (аудіювання)”.

Під час типової промови, що звучала перед початком виконання завдань сертифікаційної роботи, інструктори пропонували абітурієнтам прослухати фрагмент  аудіозапису, щоб перевірити  якість  звуку.

Тест з  німецької  мови  у  2020  році  складається  із  завдань  п’яти  форм: завдань із вибором однієї правильної відповіді, завдань на визначення правильності/неправильності твердження, завдань на встановлення відповідності, завдань на заповнення пропусків у тексті і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Тест  зовнішнього  незалежного  оцінювання   з  французької  мови  у 2020 році складається із  завдань  трьох форм: завдань із вибором однієї правильної відповіді, завдань  на  заповнення  пропусків  у  тексті  і  завдання  відкритої форми  з  розгорнутою  відповіддю.

Результат виконання завдань № 1-16 частини „Розуміння мови на слух (аудіювання)”, № 17-32 частини „Читання”, № 39-43 та № 49-53 частини „Використання мови ” та № 59 частини „Письмо” буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з німецької або французької  мов (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту.

Загальна кількість завдань тесту з французької та німецької мов – 59, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин, інформує пресслужба міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 37 = 43