На Закарпатті заборонили розпалювати багаття у лісових масивах

Опубліковано:

В області посилюють захист лісів у весняно-літній пожежонебезпечний період. Відповідне рішення прийняли сьогодні під час планового засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

«З березня по жовтень рятувальники традиційно фіксують збільшення кількості пожеж через необережне поводження з вогнем, спалювання залишків рослинності тощо. Такі пожежі в екосистемах завдають значних матеріальних та екологічних збитків, зростає небезпека поширення вогню на лісові масиви, населені пункти, що може призвести до непередбачених наслідків», – прокоментував Мирослав Білецький.

Саме тому комісія вирішила заборонити:
▪️розпалювати багаття у лісових масивах і рекреаційних зонах (крім спеціально облаштованих місць і зон відпочинку),
▪️випалювати стерню, суху рослинність та сміття на землях лісового фонду, торфовищах, сільськогосподарських угіддях, лісосмугах, заплавах річок та вздовж доріг.

Окрім того, місцевим органам влади рекомендували запровадити обмеження відвідувати лісові масиви і лісопаркові зони, в’їжджати до них на автотранспортних засобах, проводити лісозаготівельні роботи, а також полювати.

Закарпатська ОВА

Про Захід