На Закарпатті з’являться глемпінги

Опубліковано:

Проєкт став одним із семи на Закарпатті, які рекомендовані до фінансування у 2021 році. Відповідне рішення прийняла Конкурсна комісії з відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС, повідомляє пресцентр ОДА.

Проєкт має на меті підвищення ефективності використання туристичного потенціалу природоохоронних територій шляхом створення ексклюзивного продукту на засадах сталого туризму – облаштування глемпінг-локацій.

Важливість проєкту обумовлена необхідністю пошуку шляхів розвитку туризму в територіях ПЗФ, які б не чинили негативного впливу на природну екосистему. Для туристів, які прагнуть зануритися у світ природи, але при цьому бажають відпочинку підвищеного комфорту, таким продуктом (поки що унікальним для природних парків України) є глемпінги – поєднання традиційних кемпінгів з комфортними умовами готельного типу.

У рамках проєкту буде облаштовано і забезпечено ефективну роботу і маркетинг глемпінг-локацій в пілотних природоохоронних установах 4 областей: Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, проведено широку промоційну кампанію туристичного потенціалу природно-заповідних територій

Термін реалізації: 24 місяців

Про Захід