На Закарпатті виявили понад 40 крадіжок електроенергії

Опубліковано:

За період з 24 лютого по 01 березня 2020 року, представниками оператора систем розподілу виявлено 43 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 39 Актів про порушення Правил серед населення та 4 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Виноградівському районі (14 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено в Виноградівському районі (3 порушення) та м. Мукачево (1 порушення відповідно), Закарпатської області. Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 149,417 тис. грн.

Пресслужба ПрАТ “Закарпаттяобленерго”

Про Захід