На Закарпатті вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав

Опубліковано:

Сьогодні голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай разом із іншими керівниками Закарпаття вшанував учасників бойових дій на території інших держав. Саме у цей день – 15 лютого 1989 року, останній солдат залишив Афганістан.

Крім Афганістану, ще були Корея, В’єтнам, Куба, Нікарагуа, Камбоджа, Індія, Єгипет, Сирія, Лівія, Ірак та ще майже з два десятки інших країн. Тисячі українців виконували миротворчу місію на територіях цих країн, захищаючи не лише цивільне населення, але й їхні свободу, право на життя та демократичні цінності від імперських амбіцій.

«Нині ми захищаємо територіальну цілісність нашої держави, свободу та історію, – заявив Роман Сарай. – Честь і хвала кожному із захисників – тим, хто виконував свій обов’язок 35 років тому в Афганістані, так і тим, хто нині боронить Україну. Бажаю усім нашим військовим міцного здоров’я – щоб Божа матір своїм омоформ накрила усіх і вберегла від тої нечисті, щоб усі повернулися додому живими і здоровими!»
🇺🇦 Керівники краю, ветерани, представники ветеранських громадських організацій, родичі загиблих воїнів, духовенство та громадськість вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти до пам’ятника «Скорботна мати» в Ужгороді.

Про Захід