На Закарпатті вшанували пам’ять загиблого прикордонника (Фото)

Опубліковано:

Три роки минуло з дня смертельного наїзду на офіцера-прикордонника Вадима Березенського.

Свій останній вихід на кордон Вадим здійснив 15 листопада 2018 року. Офіцера призначили на посаду начальника відділу прикордонної служби «Ділове». Військовослужбовець знав, що ділянка, на якій йому доведеться забезпечити охорону кордону, є складною, насамперед через зухвалість та знахабнілість місцевих ділків-контрабандистів. Один із них, через непідкупність нового керівника, знехтував життям Вадима та здійснив на нього наїзд автомобілем. 17 листопада від отриманих травм Вадим Миколайович помер у районній лікарні міста Рахів.

Сьогодні у підрозділах Мукачівського прикордонного загону, на місці загибелі та місці поховання в м. Ізяслав Хмельницької області  відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблого Вадима Березенського.

На місці загибелі прикордонника військовий капелан Мукачівського прикордонного загону, протоієрей Олег Сорока разом із протоієреєм Іваном  Андращуком – настоятелем Свято-Успінського храму Пресвятої Богородиці Православної Церкви України громади с.Ділове відслужили заупокійну панахиду за невинно вбитим.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Про Захід